М.Қозыбаев атындағы СҚУ қос дипломды білім

23 мамыр күні біздің мектепте М. Қозыбаев атындағы СҚУ өкілі Дамель Кайыргельдыевна Мектепбаевамен 10 және 11 сынып оқушыларының қос дипломды білім беру тақырыбында кездесуі өтті. Өкілдің айтуынша, қос дипломды және халықаралық білім беру бағдарламалары бойынша оқу үшін оқушылар ағылшын тілін жақсы біліп, ҰБТ тапсыруы қажет. Ағылшын тілін тексеру үшін кез-келген стандартталған емтихан тапсыруға болады. СҚУ базасында IELTS тапсыру мүмкіндігі бар, онда грантқа 5,0 шекті балл. Жақсы оқу және ҰБТ көрсеткіштерімен университетте орын брондау мүмкіндігі бар. Оқу соңында американдық және қазақстандық дипломдар беріледі, бұл халықаралық компанияларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қазіргі уақытта қос дипломды білім беру мамандықтары аз, бірақ болашақта университет тізімді толықтырады. Барлық мамандықтарда академиялық ұтқырлық бар, онда бір семестрге шетелге баруға болады: Венгрия, Польша, Италия, Түркия және т. б. Академиялық ұтқырлық бойынша шетелге барған кезде жол, тамақтану және тұру ақысы оқуға түседі. Балалар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, қызығушылықпен тыңдады. Белсенділігі үшін балаларға шағын сыйлықтар табыс етілді: блокноттар, қаламдар және ЖОО логотипі бар төсбелгілер.