БЛОГ ДИРЕКТОРА

Мәкен Ерлан Зәйтөнұлы, директор КГУ «Школа-лицей «Дарын»
Телефон 46-41-72
электронная почта школы darynskgy05@sqo.gov.kz

Мәкен Еран Зайтөнұлы М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-ді «Тарих және география» мамандығы бойынша үздік бітірді. Тарих және география мұғалімі, педагог-шебер, педагогика ғылымдарының магистрі.
    Авторлық бағдарламалардың, электрондық құралдардың авторы және әзірлеушісі. «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде СҚО бойынша пилоттық жобаны іске асыруды. Еран Зайтөнұлы білім беру саласындағы инновациялық процестерді түсіндіру, сондай-ақ «Қазақстан тарихы», «Дүниежүзі тарих», «Құқық негіздері» пәндері бойынша оқу бағдарламаларын іске асыру бойынша облыстық мобильдік топты басқарады. «СҚО педагогтарының алтын қоры» құрамына, СҚО тарихшыларының шығармашылық тобына, қорытынды аттестаттауды әзірлеушілер тобының құрамына кіреді. ҚР БҒМ жанындағы Ұлттық тестілеу орталығының сарапшысы және әзірлеушісі болып табылады. ҚР БҒМ, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» АҚ және КЕМБРИЖ университеті бірлескен жобасына ББЖМ және ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу бойынша қатысады. «Қазақстанның 100 жаңа есімі» республикалық жобасының қатысушысы. 2021 жылғы жастар Президенттік кадр резервінің қатысушысы.

«Үздік педагог – 2022» байқауының республикалық кезеңінің жеңімпазы