«ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» – «Ақындар айтысы» – Дебатная игра «Новый Казахстан»

В рамках реализации плана мероприятий национального-культурно-просветительского проекта «ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» – «Ақындар айтысы» 19 сентября с учащимися 7 классов нашего лицея проведена дебатная игра на тему «Новый Казахстан» под руководством учителя истории Кабиденова Асана Кенжигалиевича. Учащиеся соревновались в дебатах и исследовали различные аргументы, связанные с развитием Казахстана. Эта игра позволила ребятам лучше понять актуальные проблемы и перспективы развития нашей страны, обсудить важные аспекты в истории нашей страны. Мероприятие было увлекательным и познавательным для учащихся. Детям особенно понравилось то, что они могли выразить свои собственные идеи и мнения, даже если они различались от мнений других. Это способствовало развитию навыков общения и аналитического мышления.

«ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» – «Ақындар айтысы»  – “Жаңа Қазақстан” дебат ойыны

«ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» – «Ақындар айтысы»  ұлттық – мәдени – ағарту жобасының іс-шаралар жоспарын іске асыру аясында 19 қыркүйекте біздің лицейдің 7 сынып оқушылары мен тарих пәнінің мұғалімі Асан Кенжигалиевич Кабиденовтың  жетекшілігімен “Жаңа Қазақстан” тақырыбында пікірталас ойыны өткізілді. Оқушылар пікірсайыста жарысып, Қазақстанның дамуына байланысты түрлі аргументтерді зерттеді. Бұл ойын балаларға еліміздің өзекті мәселелері мен даму перспективаларын жақсы түсінуге, еліміздің тарихындағы маңызды аспектілерді талқылауға мүмкіндік берді. Іс-шара оқушылар үшін қызықты әрі танымдық болды. Балаларға өз идеялары мен пікірлерін, тіпті басқалардың пікірлерінен өзгеше болса да, білдіре алатындығы ерекше ұнады. Бұл қарым-қатынас пен аналитикалық ойлау дағдыларын дамытуға ықпал етті.