Аризона университетінің өкілдерімен кәсіби бағдар беру кездесуі

2024 жылдың 11 қыркүйегінде Оқушылар сарайы базасында Аризона университетінің өкілдерімен кәсіби бағдар беру кездесуі өтті. Аталған іс-шараға 11 сынып оқушылары қатысты. Балалар үшін ақпараттық технологиялар, биотехнология, педагогика және психология кафедраларының өкілдері сөз сөйледі. Оқушыларға презентация слайдтары көрсетілді, сондай-ақ білім беру бағдарламалары туралы ақпараты бар буклеттер таратылды. Қол жетімді және қызықты түрде балалармен кері байланыс жүргізілді. Іс-шара барысында оқушылар Аризона университетінің кафедра профессорларына ағылшын тілінде сұрақтар қойып, әр оқушы университет өкілдерінен сыйлық алды. Сондай-ақ, Аризона университетінің түлегі және қазір М.Қозыбаев атындағы СҚУ ағылшын тілі оқытушысы оқушылармен диалог жүргізді. Әңгіме барысында ол іске асырылып жатқан білім беру бағдарламалары туралы көп айтты. Сондай-ақ түсу үшін бейіндік пәнді таңдау бойынша ұсынымдар, гранттар туралы ақпарат. Іс-шараның қорытындысы оқушылардың бірлескен фотосуреті мен алғыс сөздері болды.